
Панно Veronese Молитва Адвоката 25х20см 1906344 фігурка статуетка подарунок адвокату судді юристу веронезе новинка
2 280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1906344
+380 (66) 967-19-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Панно Veronese Молитва Адвоката 25х20см 1906344 фігурка статуетка подарунок адвокату судді юристу
Розмір 25х20 см
Матеріал - полістоун покритий бронзою.
Виробник: Veronese
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Полістоун |
| Колір | Бронзовий |
| Висота | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | панно |
| Основний матеріал виготовлення | полістоун покритий бронзою |
| Тип виробу | Настінний декор |
| Покриття | бронзове |
| Висота картини | 26 см |
| Ширина картини | 20 см |
| Тип картини | Панно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴


